Peggy Sage wspiera doskonalenie sztuki manicure

Dbamy to twoją manicurową edukację. Organizujemy szkolenia prowadzone przez naszą niesamowitą edukatorkę – Dankę Błotną. Na szkoleniach dowiesz się wszystkiego o pielęgnacji dłoni oraz stylizacji paznokci. Ceniona mistrzyni pokaże i wytłumaczy najlepsze i najszybsze techniki stylizowania paznokci. Szkolenie prowadzone na produktach Peggy Sage, dzięki temu masz okazję poznać, wypróbować oraz zakochać się w naszych produktach. Na obecną chwile powstało Centrum Szkoleniowe w Poznaniu oraz we Wrocławiu. Miejsca te są w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny w salonie kosmetycznym. Oprócz Centrum jest możliwość organizacji szkolenia w dowolnym mieście w Polsce dzięki mobilnemu centrum szkoleniowemu.

Centrum szkoleniowe Peggy Sage Wrocław

Centrum szkoleniowe Peggy Sage Poznań

Danka Błotna – Edukator Peggy Sage

Stylizacja paznokci to jej pasja. Stylistka paznokci, szkoleniowiec, złota medalistka mistrzostw świata Nailympia London 2015 w kategorii Salon Nails. Mistrzyni Polski Nail Design oraz wielokrotna finalistka mistrzostw Pink&White. Organizator największych w Polsce mistrzostw Nails Olympic Show Prefect French. Absolwentka prestiżowej Creative Nail Academy. Edukator marki Peggy Sage.

Szkolenia ze stylizacji paznokci

Organizujemy szkolenia dla kosmetyczek, stylistek paznokci, które chcą być na bieżąco z najnowszymi technikami oraz premierowymi produktami. Na szkolenia zapraszamy również osoby, które są na początku swojej paznokciowej kariery. Kompleksowe szkolenie pomoże ci w rozwijaniu twojej techniki. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat oraz prezent od marki Peggy Sage.

Zapytaj o szkolenie w Twoim mieście

8 + 2 =

Galeria zdjęć ze szkoleń

Poznań 2017

Opole 2017