Ambasadorka Peggy Sage w Polsce – Agnieszka Kaczorowska

Aktorka i wybitna tancerka. Wśród wielu spektakularnych sukcesów można wymienić zdobyte przez nią Mistrzostwo Świata w Tańcach Latynoamerykańskich, czy zwycięstwo w programie „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Przez całe życie podąża za marzeniami, w myśl idei, że granice nie istnieją. Wyznaje zasadę, że kluczem do samorealizacji jest ciężka praca.

Agnieszka jest synonimem piękna, pełna pasji i wdzięku są to też cechy marki Peggy Sage. Razem z Agnieszką tworzymy zgrany team.

 

“Mam przyjemność być ambasadorką marki Peggy Sage. Cały czas sama testuję ich różne kosmetyki, ale już dziś całym sercem mogę polecić Wam wszelkie produkty do paznokci i ich niesamowitą gamę kolorów. Tworzymy też wspólnie paletę sygnowaną moim nazwiskiem… Ciekawi? Już niedługo”

Agnieszka Kaczorowska

Ambasadorka Marki Peggy Sage

Sesja zdjęciowa

Mieliśmy zaszczyt zorganizować wspólną sesje zdjęciową z naszą Ambasadorką, która okazała się wielkim sukcesem. Bardzo dziękujemy za tyle uśmiechu, zaangażowanie i ciężką pracę na planie zdjęciowym.

Zobacz Backstage z sesji zdjęciowej

Targi Beauty Vision – Poznań 2017

Agnieszka Kaczorowska była z nami podczas targów kosmetycznych w Poznaniu. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Cieszymy się że mogliśmy spędzić cały dzień z naszą piękną Ambasadorką.

Zobacz film

“Cały czas sama testuję różne kosmetyki od Peggy Sage, ale już dziś całym sercem mogę polecić…”

Agnieszka sama sprawdza i testuje kosmetyki od Peggy Sage, jej opinia jest dla nas bardzo ważna. Chcemy aby każda klientka była zadowolona z jakości naszych produktów.

Wizyta w salonie firmowym Peggy Sage

Nasza piękna Ambasadorka odwiedziła wrocławski Salon Firmowy Peggy Sage. W salonie Bellissima Pani Ania zrobiła Agnieszce idealny manicure, który miał swój debiut w telewizji. Cudowne pazurki można było podziwiać w telewizji Polsat podczas emisji koncertu “Wrocław w rytmie disco”.

Zobacz film z wizyty Agnieszki Kaczorowskiej w salonie firmowym