Kieruje się pasją i miłością do pięknych dłoni

Danka Błotna od 17 lat prowadzi własne studio Nails Perfect. W 2014 roku reprezentowała Polskę na Targach Beauty Fair
w Sao Paulo. Jest autorką publikacji dot. stylizacji paznokci dla polskich edycji Women’s Health, LNE, Harper’s Bazaar. Była uczestniczką szkoleń prowadzonych przez edukatorów, takich jak: Eva Darabos, David Flower i Stephanie Loro, Johna Hauk, Lorena Marquez, Barbara Ujvari, Lourdes Deafassiaux Vergara.

Danka Błotna

Stylizacja paznokci to jej pasja. Stylistka paznokci, szkoleniowiec, złota medalistka mistrzostw świata Nail Oympia London 2015 w kategorii Salon Nails. Mistrzyni Polski Nail Design oraz wielokrotna finalistka mistrzostw Pink&White. Organizator największych w Polsce mistrzostw Nails Olympic Prefect French. Absolwentka prestiżowej Creative Nail Academy. Edukator marki Peggy Sage, prowadzi Akademię Peggy Sage w Poznaniu. Pisze artykuły do takich czasopismach jak:  Paznokcie, Akademia Paznokcia i Beauty Forum.

Nagrody

Mistrzyni Polski Nail Design 2006
I Wicemistrzyni Nail Design 2007
II Wicemistrzyni Polski Nail Design 2008
II Wicemistrzyni Polski Nail Design 2010
II Wicemistrzyni Polski Nail Design 2013
I Miejsce Salon Nails Nailympia Londyn 2015

Nail Olimpic – Poznań 2017

Nails Olimpic Pesfect French to bardzo prestiżowy konkurs stylizowania paznokci, który z roku na rok przyciąga najlepszych zawodników. Marka Peggy Sage była głównym sponsorem mistrzostw w 2017 roku. Nasza edukatorka Danka Błotna od wielu lat zajmuje się organizacją widowiska. Zawodnicy zmagają się w wielu konkurencjach: Manicure Hybrydowy, Pink&White Gel, Pink&White Akryl, Studio Team, Salon Nails, Zdobienia Płaskie, Tip Box, Studio Nail Art, Sztylet Design, Nail Art 3D.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Akademia Peggy Sage w Poznaniu

Jest to miejsce stworzone do szkolenia z najnowszych technik stylizowania paznokci. Opiekunem Akademii Peggy Sage w Poznaniu jest Danka Błotna. Akademia jest w pełni wyposażona w najnowszy sprzęt, to idealne miejsce na zgłębianie wiedzy. Organizujemy szkolenia oraz pokazy. W Polsce są tylko 2 takie miejsca, oprócz Akademii w Poznaniu jest jeszcze Akademia Peggy Sage we Wrocławiu. Koniecznie sprawdź najbliższy termin szkoleń.